תיאטרון מחול ענבל

דף הביתמופעיםמתארחים בענבל - תמר לם ודיויד קרן מארחים את עידן שרעבי ורקדנים עברית English
                                                                                            Because We Love You 
 
 

חוקרת זוגיות ותהליך יצירה . המבצעים - זוג מאוהב , מספרים על מחשבותיהם אודות הכוריאוגרפיה תוך נהירה אל התנועה הבאה ויצירת ספירלה המאפשרת קיומם של רעיונות שונים בו זמנית. העבודה מתקדמת תוך שהיא מקריינת את ההתרחשות שלה עצמה ומובילה את הקהל אל תוך איזור דמדומים מענג שבין סדר למערבולת , בין אוטונומיה לאחדות והשלמה

העבודה עלתה בבכורה בפסיבל זירת מחול 2016 בניהולו האמנותי של סהר עזימי ונהנתה מתמיכת סטודיו יסמין גודר במסגרת תכנית אמן אורח.

יוצרים ומבצעים - תמר לם ודיויד קרן

במה , וידאו , תלבושות - תמר לם ודיויד קרן

מוזיקה - פרנץ יוזף היידן , טריו # 44

יועץ טכני - בני שני 

עיצוב תאורה - עומר שיזף

משך העבודה - 50 דקות

yours

במהלך שבע השנים האחרונות, אני מוצא עצמי חוקר בעבודתי את הקונספט של "בית". ראיינתי אנשים רבים בנושא ובכל ראיון ושאלתי: מהו בית עבורך? מתי הרגשת בבית, והאם את/ה מרגיש בבית כרגע?

בכל ראיון ניתנו משמעויות שונות ומגוונות לקונספט, דבר אשר הקנה לי את ההזדמנות להעמיק בתחומי ענין רבים כגון מקור, זהות, חברה, גוף ועוד המון אחרים. גיליתי כמה המרואיינים מזוהים עם אותו ה"בית" עליו הם מדברים בראיון: עיסוקיהם, חפציהם, משפחותיהם, שפתם, האהבות והפציעות שלהם..

כשהתחלתי בתהליך בניית היצירה, ראיינתי גם את הרקדן שלי. הרגשתי צורך ליצור קרקע לבית חדש עבור שנינו, ומצאתי את זה בתוך המוסיקה והתנועה.

במקור , קראתי ליצירה Ours , כשהתייחסתי אליה כאל הזדמנות למצוא בית ביחד, עם השיתוף עם הקהל. בשנה האחרונה למדתי שהבית הזה אינו רק שלנו וזה כבר לא משנה לי למי הוא שייך.

אז החלטתי להוסיף אות נוספת לשם של היצירה, ולהקדיש את היצירה הזו לצופים. This is yours.

 

 

powered by Tagonet